Dyplom ukończenia Studium Medycznego, doświadczenie w stylizacji rzęs od 2010 roku, ukończenie kursów marketingowych i pedagogicznych dla trenerów oraz wykładowców pozaszkolnych form kształcenia, pozwoliło mi stworzyć autorski program szkoleniowy dla stylistek i artystek rzęs.

Jestem autorką 4 książek: “Anatomia stylizacji rzęs”, “Techniki stylizacji rzęs”, “Modelowanie Oka”, “Materiałoznawstwo w stylizacji rzęs” oraz e-booków z serii Lash Coaching w Domu: “Tajniki drapania”, “Separacja i aplikacja”, “Wszystko co powinno się wiedzieć o kleju” oraz “Jak robię i obrabiam zdjęcia”. Moja autorska pęseta X-PRO™ otrzymała tytuł Innowacji Roku 2020 LNE. Zostałam również jednym z bohaterów książki „50 osobistości biznesu”, która jest ukłonem w stronę przedsiębiorców i wybitnych przedstawicieli świata biznesu.

Lash Coaching® to cykl moich autorskich szkoleń opartych na wiedzy z zakresu teorii, praktyki i techniki stylizacji rzęs, opartych o zagadnienia z dziedziny anatomii, okulistyki, chemii, fizyki, oraz psychologii social media i budowania personal brandu.
Lash Coaching® podzielony jest na trzy rodzaje szkoleń:

1. Szkolenia z Piramidy Edukacji
2. Warsztaty Teoretyczno-Techniczne
3. Indywidualne Szkolenia Specjalne

Inwestycja w wiedzę pozwoli spełniać Twoje marzenia
-Zofia Jasińska

Program Piramidy Edukacji podzielony jest na 6 stopni zaawansowania. Weryfikacja Twojego aktualnego poziomu doświadczenia pozwoli mi na dopasowanie szkolenia idealnego dla Ciebie. Moim celem jest, abyś w maksymalnym stopniu skorzystała z każdego szkolenia poprzez naukę i doskonalenie umiejętności technicznych oraz zdobywanie wiedzy teoretycznej. Każdy kolejny poziom piramidy pozwoli Ci wejść na wyższy poziom profesjonalizmu.

Celem warsztatów teoretyczno – technicznych oraz wykładów jest nauczenie Cię konkretnej umiejętności lub rozwiązanie Twojego problemu w dziedzinie stylizacji rzęs. Każdy warsztat skupiony jest na określonym zadaniu lub zagadnieniu. Udział w nim nie wymaga weryfikacji poziomu zaawansowania i jest przeznaczony zarówno dla stylistek początkujących jak i zaawansowanych, które pracują dowolnymi technikami tworzenia kępek w metodach objętościowych.

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, zapraszam Cię na długo wyczekiwane szkolenia indywidualne.
Podczas takiego spotkania efektywnie wykorzystasz czas i otrzymasz wiedzę dokładnie w tym zakresie, jakim potrzebujesz.
Program zostanie z Tobą skonsultowany i to Ty zdecydujesz, nad jakimi zagadnieniami chcesz popracować lub jakie elementy poprawić.
Jest to również idealne rozwiązanie dla osób, które nie potrafią określić, gdzie leży ich problem we właściwym wykonaniu stylizacji.
Możesz wybrać szkolenie dopasowane do Twoich potrzeb, jak również wybrać to z gotowej oferty.
Każde szkolenie prowadzone będzie przeze mnie osobiście oraz odbędzie się w dogodnym dla Ciebie terminie.
Szkolenie indywidualne przeznaczone jest zarówno dla stylistek początkujących, średnio zaawansowanych, zaawansowanych oraz dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze stylizacją rzęs.

Informacja: Wszystkie szkolenia z oferty Lash Coaching® są dostępne wyłącznie dla stylistek, które nie są instruktorami. Szkolenia dla instruktorów dostępne będą w niedalekiej przyszłości. Więcej informacji pojawi się na naszych stronach Mediów Społecznościowych.

SZKOLENIA Z PIRAMIDY EDUKACJI

 • 1:1 FIRST
 • 1:1 MASTER
 • 2-3D FIRST
 • 2-3D MASTER
 • VOLUME 4-7D
 • VOLUME PRO+™

1:1 FIRST

Czy chcesz dowiedzieć się, jak wygląda praca stylistki rzęs oraz w jaki sposób możesz zostać profesjonalistką? Chcesz zapoznać się ze światem stylizacji rzęs? Może to czas, aby odważnie pójść po swoje, spełniać marzenia i znaleźć nowe, ciekawe zajęcie?
Nie szkodzi, jeśli nigdy nie miałaś pęset w rękach i nie masz nic wspólnego ze światem stylizacji rzęs. To szkolenie jest właśnie dla Ciebie!
Masz za sobą nieudane szkolenie podstawowe? Czujesz się niepewnie i pomimo tego, że odbyłaś szkolenie nie wykonujesz stylizacji? Czujesz, że Twoja wiedza teoretyczna i praktyczna jest niewystarczająca, aby rozpocząć pracę jako stylistka rzęs? To szkolenie jest również dla Ciebie!

Pamiętaj, że bez solidnych podstaw nie odniesiesz sukcesu w świecie stylizacji rzęs.

1:1 FIRST, jest to dwudniowe, intensywne szkolenie wprowadzające, po którym zdobędziesz umiejętność wykonywania stylizacji rzęs metodą 1:1.
Na szkoleniu nauczysz się podstaw higieny w pracy oraz dowiesz się, jak dbać o czystość narzędzi, jak w prawidłowy sposób myć i dezynfekować ręce oraz jak dezynfekować narzędzia przed, w trakcie oraz po zabiegu.

Poznasz też:

 • anatomię narządu wzroku oraz budowę i funkcje rzęs
 • materiały niezbędne do wykonania aplikacji: rodzaje rzęs oraz liquidy zabiegowe
 • materiały pomocnicze wykorzystywane przed i w trakcie zabiegu
 • narzędzia, rodzaje pęset aplikujących, separujących, dowiesz się jak prawidłowo je trzymać.

Nauczysz się:

 • jak przygotować rzęsy naturalne do zabiegu
 • zasad technicznych metody 1:1 takich, jak kierunki i odległości od brzegu powieki
 • pracy z klejem oraz prawidłowych parametrów pracy (temperatura, wilgotność, dobór odpowiedniego kleju)
 • jak separować i aplikować rzęsę syntetyczną na rzęsę naturalną
 • jak uzupełnić rzęsy
 • jak mechanicznie ściągnąć odrosty
 • jak zdjąć rzęsy za pomocą removera.

Na szkoleniu omówione będą przeciwwskazania do zabiegu, a Ty zdobędziesz wiedzę jak zadbać o rzęsy po aplikacji i jak edukować w tej kwestii klientki.

Dowiesz się jak zbudować bazę klientek, wycenić zabieg, co kupić na start, co jest niezbędne, a co zbędne na początku Twojej pracy. Jak oszczędzić na materiałach bez szkody dla zabiegu. Doradzimy również w kwestii wyboru łóżka, krzesła i wyposażenia gabinetu.

Pierwszego dnia szkolenia, po wykładzie teoretycznym, zapoznasz się z zasadami techniki podstawowej metody 1:1. Wykonasz trening techniczny oraz aplikację na profesjonalnym fantomie, dzięki czemu w bezpieczny sposób poznasz podstawowe zasady wykonywania prawidłowej aplikacji rzęs.
Drugiego dnia wykonasz kolejny trening techniczny w ramach utrwalenia zdobytych umiejętności, po którym przystąpisz do aplikacji rzęs metodą 1:1 na modelce.
Obejrzysz pokaz – krok po kroku – jak przygotować rzęsy naturalne do zabiegu, a następnie sama przygotujesz rzęsy swojej modelki.

Twoja praca na bieżąco będzie monitorowana, a na koniec zostanie poddana szczegółowej ocenie.
Będziesz miała również okazję obserwować, jak pracuje Zofia Jasińska. Uzyskasz pomoc i wskazówki na każdym etapie pracy. Zwrócimy uwagę na Twoją postawę, abyś mogła pracować bezpiecznie dla kręgosłupa i rąk.

Podczas naszego Szkolenia uzyskasz odpowiedź na każde pytanie – zachęcamy, aby pytania przygotować wcześniej.

Ogromnym atutem szkoleń Lash Coaching® jest profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem, życzliwa atmosfera oraz indywidualne podejście do każdej kursantki. Chcemy wyciągnąć z Ciebie to, co najlepsze, zmotywować Cię do pracy nad swoim sukcesem.

Podczas szkolenia będziesz miała okazję przetestować produkty ZJ PRO®. Zadbamy również o Twoje wyżywienie w postaci lunchu oraz całodniowego dostępu do przerwy kawowej.
Po kilku tygodniach/miesiącach treningu będziesz gotowa do przystąpienia do kolejnego etapu, czyli szkolenia 1:1 MASTER.

Lash Coaching nie zapewnia modelki do wykonania zabiegu stylizacji rzęs. Prosimy o zapewnienie modelki we własnym zakresie.

Czas trwania szkolenia: (2 DNI):
DZIEŃ 1
10:00-18:00
Czas teorii: 3h
Czas praktyki: 4,5h
Czas przerwy obiadowej: około 30 min.

DZIEŃ 2
10:00-18:00
Czas praktyki cz. 1: 3h
Czas praktyki cz. 2: 5h
Czas przerwy obiadowej: około 30 min.

Koszt całkowity szkolenia grupowego (max 5 osób): 1990 zł
Koszt całkowity szkolenia indywidualnego: 2990 zł

Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy ZJ PRO®

Cena szkolenia: 1990 zł Terminy szkolenia Pobierz plan szkolenia

1:1 MASTER

Bez znajomości metody 1:1 stylistka nie jest w stanie wykonać prawidłowo żadnej stylizacji, ponieważ metoda ta jest swoistym alfabetem stylizacji rzęs i wymaga ogromu umiejętności technicznych. Jeśli czujesz, że potrzebujesz uporządkowania swojej wiedzy teoretycznej, chcesz wyeliminować błędy techniczne w swoich pracach i w 100% przygotować się do świadomego wejścia w świat lekkich objętości – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.
Podczas szkolenia poznasz m.in. etapy aplikacji oraz schematy jej wyklejania.
Poznasz technikę prawidłowego chwytu narzędzi, wypracujesz prawidłową separację rzęs naturalnych oraz szybką technikę aplikacji rzęs syntetycznych.

Na szkoleniu tym dowiesz się:

 • jak przygotować rzęsy do zabiegu oraz jak przedłużyć trwałość aplikacji
 • jakie są prawidłowe parametry pracy (temperatura, wilgotność, dobór odpowiedniego kleju)
 • jak długo powinno trwać wykonanie nowego pełnego zabiegu oraz na co zwrócić uwagę przy uzupełnieniu w metodzie 1:1
 • jak równomiernie wyklejać aplikację i przyspieszyć tempo pracy
 • jak uzupełniać 1:1 metodą objętościową z zachowaniem symetrii efektu
 • jak radzić sobie ze sklejkami
 • jak mechanicznie ściągnąć odrosty.

Poznasz też:

 • triki techniczne idealnego wyklejania kącików
 • język techniczny opracowany przez Zofię Jasińską
 • alternatywne sektorowanie.

Oprócz tego udoskonalisz kierunki, odległości, równoległości oraz pracę na rzędach w metodzie 1:1.

Na szkoleniach Lash Coaching® poruszamy również temat świadomej pracy z klientką – jak ją edukować, jak nawiązać z nią pozytywne relacje, jednocześnie wiedząc gdzie postawić granice. Omówiony zostanie temat przeciwwskazań do wykonania zabiegu.
Dowiesz się również jak budować bazę klientek i co robić aby klientki do Ciebie wracały. Jak wycenić swoją pracę, kiedy uznać reklamację i czego nie powinno zabraknąć w regulaminie współpracy z klientką.

Podczas naszego szkolenia uzyskasz odpowiedź na każde pytanie – zachęcamy do ich wcześniejszego przygotowania.

Ogromnym atutem szkoleń Lash Coaching® jest profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem, życzliwa atmosfera oraz indywidualne podejście do każdej kursantki. Chcemy wyciągnąć z Ciebie to, co najlepsze, zmotywować Cię do pracy nad swoim sukcesem.
Podczas szkolenia będziesz miała okazję przetestować produkty ZJ PRO®, a przy części technicznej będziesz miała zapewnioną modelkę. Zadbamy również o Twoje wyżywienie w postaci lunchu oraz całodniowego dostępu do przerwy kawowej.

1:1 MASTER
Szkolenie jest przeznaczone dla średniozaawansowanych stylistek, które chcą udoskonalić swoją technikę oraz przygotować się do świadomego wejścia w lekkie objętości.
Na szkoleniu powtórzysz podstawowe zagadnienia z zakresu 1:1 oraz poszerzysz swoją wiedzę teoretyczną i umiejętności techniczne
Przyspieszysz tempo pracy. Poznasz schematy prawidłowego planowania pracy oraz autorski system nazewnictwa- język techniczny wg. Zofii Jasińskiej. Podczas części praktycznej szkolenia wykonasz pełną aplikację 1:1 na modelce. Twoja praca na bieżąco będzie monitorowana, a na koniec zostanie poddana szczegółowej ocenie. 1:1 MASTER w pełni przygotuje Cię do udziału w kolejnym etapie piramidy edukacji.

WARUNKI UDZIAŁU W SZKOLENIU 1:1 MASTER:

Udział w szkoleniu 1:1 MASTER możliwy jest wyłącznie po weryfikacji poziomu zaawansowania.W przypadku chęci odbycia szkolenia 1:1 Master oraz 2-3D First dzień po dniu jest to możliwe po weryfikacji poziomu zaawansowania.
W tym celu zapraszamy do kontaktu poprzez formularz zgłoszeniowy poniżej.

Czas trwania szkolenia: (1 DZIEŃ): 10:00-18:00
Czas teorii: 3h
Czas praktyki: 4h
Czas przerwy obiadowej: około 30 min.

Koszt całkowity szkolenia grupowego (max 5 osób): 1290 zł
Koszt całkowity szkolenia indywidualnego: 2990 zł

Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy ZJ PRO®

Cena szkolenia: 1290 zł Terminy szkolenia Pobierz plan szkolenia

2-3D FIRST

Życie stylistki zaczyna się od 2-3D

Metoda objętościowa to wyższy poziom profesjonalny. Stylistka, która ma ją w swojej ofercie stoi zdecydowanie wyżej w rozwoju technicznym i biznesowym. Nie dość, że ta metoda daje większy wachlarz efektów końcowych, to jeszcze pozwala w podobnym czasie zarobić większe pieniądze. To szkolenie jest właśnie dla Ciebie, jeśli jesteś stylistką pracującą metodą 1:1 i chcesz z pomocą Zofii Jasińskiej wejść w Świat Objętości.

Szkolenie 2-3D FIRST przeznaczone jest również dla stylistek, które wykonują już aplikacje metodą 2-3D inną techniką, niż drapana. Technika drapana i drapana przekładana udoskonalana latami przez Zofię Jasińską, jest najbardziej świadomą i powtarzalną techniką, ponieważ to stylistka, a nie przypadek decyduje o końcowym kształcie kępki. Technika ta jest podstawą sukcesu setek wyszkolonych przez Zofię kursantek.

Podczas szkolenia nauczysz się od podstaw metody objętościowej 2-3D w technikach drapania – od odrywania rzęs z paska, przez drapanie, ściąganie z paska i umieszczenie kępki na rzęsie naturalnej. Poznasz również język techniczny opracowany przez Zofię Jasińską.

Zapoznasz się:

 • z budową różnych kępek – wąskich i szerokich, ich nóżek oraz zasad ich zastosowania
 • ze sposobami na „nieposłuszne” kępki.

Dowiesz się:

 • jakie narzędzie i materiały będą dla Ciebie najlepsze
 • jak prawidłowo trzymać pęsetę oraz pod jakim kątem pracować nią podczas aplikacji.

Poznasz prawidłowe zasady pracy z klejami:

 • prawidłową technikę poboru kleju w 2-3D
 • zalecane parametry pracy (temperatura, wilgotność)
 • zasady doboru odpowiedniego kleju do warunków w metodzie 2-3D.

Poznasz też:

 • triki techniczne idealnego wyklejania kącików
 • sposoby na to jak radzić sobie ze sklejkami
 • metody mechanicznego zdejmowania odrostów.

Wytrenujesz prawidłowe kierunki oraz odległości od brzegu powieki. Nauczysz się równomiernie wyklejać aplikację i przyspieszyć tempo pracy przez skrócenie czasu tworzenia wachlarza i prawidłową pracę z klejem.

Dowiesz się jak długo powinno trwać wykonanie nowego pełnego zabiegu oraz na co zwrócić uwagę przy uzupełnieniu w metodzie 2-3D.

Podczas części technicznej szkolenia wykonasz pełną aplikację 2-3D na modelce. Twoja praca na bieżąco będzie monitorowana, a na koniec zostanie poddana szczegółowej ocenie.
Po zakończeniu szkolenia będziesz potrafiła posługiwać się techniką drapaną, a także nabierzesz dobrych nawyków przy pracy z klientką.
Na szkoleniach Lash Coaching® poruszamy również temat świadomej pracy z klientką – jak ją edukować, jak nawiązać z nią pozytywne relacje, jednocześnie wiedząc gdzie postawić granice.
Dowiesz się również jak budować bazę klientek i co robić aby klientki do ciebie wracały. Jak wycenić Twoją pracę, kiedy uznać reklamację i czego nie powinno zabraknąć w regulaminie.

Podczas naszego Szkolenia uzyskasz odpowiedź na każde pytanie – zachęcamy, aby zapisać sobie wcześniej pytania.
Ogromnym atutem szkoleń Lash Coaching® jest profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem, życzliwa atmosfera oraz indywidualne podejście do każdej kursantki. Chcemy wyciągnąć z Ciebie to, co najlepsze oraz zmotywować Cię do pracy nad swoim sukcesem.

Podczas szkolenia będziesz miała okazję przetestować produkty ZJ PRO®, a przy części technicznej będziesz miała zapewnioną modelkę. Zadbamy również o Twoje wyżywienie w postaci lunchu oraz całodniowego dostępu do przerwy kawowej.

WARUNKI UDZIAŁU W SZKOLENIU 2-3D FIRST:

Udział w szkoleniu 2-3D FIRST możliwy jest po przejściu weryfikacji poziomu zaawansowania. W tym celu zapraszamy do kontaktu poprzez formularz zgłoszeniowy poniżej.

Czas trwania szkolenia: (1 DZIEŃ): 10:00-18:00
Czas teorii: 3h
Czas praktyki: 4h
Czas przerwy obiadowej: około 30 min.

Koszt całkowity szkolenia grupowego (max 5 osób): 1390 zł
Koszt całkowity szkolenia indywidualnego: 2990 zł

Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy ZJ PRO®

Cena szkolenia: 1390 zł Terminy szkolenia Pobierz plan szkolenia

2-3D MASTER

Czujesz, że Twoim pracom brakuje „tego czegoś”?
Patrzysz na swoje aplikacje i wiesz, że stać Cię na więcej, ale potrzebujesz eksperta, który podpowie Ci gdzie popełniasz błąd?
Potrzebujesz obiektywnej i konstruktywnej oceny swojej pracy?
Chcesz poszerzyć swoją wiedzę i udoskonalić technikę, aby była świadoma i powtarzalna?
Pragniesz ciągłego rozwoju lub porządnej dawki motywacji?
Twoja ambicja nie pozwala Ci stać w miejscu?

Jeśli jesteś po szkoleniu 2-3D FIRST i czujesz, że jesteś gotowa wejść na poziom MASTER,
to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Podczas szkolenia dokładnie utrwalisz zasady budowy poszczególnych kępek – poznasz prawidłowe odległości między rzęsami w kępce, dowiesz się jak tworzyć symetryczne wachlarzyki oraz jak uzyskać puszystą kępkę i objętość nasadową.

Dowiesz się:

 • jak radzić sobie z rozchodzącymi się podstawami (nóżkami)
 • jak przeprowadzić analizę linii rzęs pod 2-3D
 • jak zdefiniować maksymalne zagęszczenie
 • jak zaplanować swoją pracę
 • jak prawidłowo dobierać stylizację do budowy oka
 • jak prawidłowo łączyć ze sobą objętości 2D i 3D.

Udoskonalisz:

 • techniki drapania w metodzie 2-3D
 • pracę na rzędach
 • pracę z klejem w różnych warunkach poznając mechanizmy przyczepności.

Podczas wykładu teoretycznego czeka Cię również ogrom informacji z działu materiałoznawstwa.

W czasie szkolenia nauczysz się też:

 • jak skrócić czas aplikacji bez szkody dla końcowego efektu
 • szybko i łatwo wyklejać kąciki.

Nauczysz się także jak współpracować z klientką na poziomie Master (wiedza obejmuje zakres reklamacji, roszczeń, asertywności, a także budowy personal brandu).

Podczas części technicznej szkolenia wykonasz pełną aplikację 2-3D na modelce. Twoja praca na bieżąco będzie monitorowana, a na koniec zostanie poddana szczegółowej ocenie. Dowiesz się również jak zrobić idealne zdjęcie pracy.

Ogromnym atutem szkoleń Lash Coaching® jest profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem, życzliwa atmosfera oraz indywidualne podejście do każdej kursantki. Chcemy wyciągnąć z Ciebie to, co najlepsze, zmotywować Cię do pracy nad swoim sukcesem.
Podczas szkolenia będziesz miała okazję przetestować produkty ZJ PRO®, a przy części technicznej będziesz miała zapewnioną modelkę. Zadbamy również o Twoje wyżywienie w postaci lunchu oraz całodniowego dostępu do przerwy kawowej.

Szkolenie jest przeznaczone dla stylistek, które potrafią prawidłowo wykonać aplikację 2-3D i znają technikę drapaną lub przekładaną, która jest podstawą do zakwalifikowania się na szkolenie 2-3D Master.
Po udziale w szkoleniu 2-3D MASTER Twój poziom zaawansowania umożliwi Ci udział w kolejnym etapie piramidy edukacji Lash Coaching®, czyli szkoleniu VOLUME.

Czas trwania szkolenia: (1 DZIEŃ): 10:00-18:00
Czas teorii: 3h
Czas praktyki: 4h
Czas przerwy obiadowej: około 30 min.

Koszt całkowity szkolenia grupowego (max 5 osób): 1390 zł
Koszt całkowity szkolenia indywidualnego: 2990 zł

Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy ZJ PRO®

Cena szkolenia: 1390 zł Terminy szkolenia Pobierz plan szkolenia

VOLUME 4-7D

Jesteś zaawansowaną stylistką i ukończyłaś szkolenie 2-3D MASTER- Lash Coaching®?
Czujesz się pewnie w stylizacjach 2-3D i widzisz, że jesteś gotowa na kolejny poziom zaawansowania?

Czas na szkolenie Volume czyli przedostatni poziom piramidy szkoleniowej Lash Coaching®!

Na tym szkoleniu nauczysz się:

 • pracować z objętościami od 4D do 7D
 • budować kępki średniej objętości
 • zasad tworzenia objętości nasadowej light volume i volume
 • zasad stosowania kępek różnej rozpiętości
 • rozważnie dobierać obciążenie w zależności od rzęs naturalnych.

Zgłębisz zagadnienie przygotowania rzęs do zabiegu – dowiesz się kiedy użyć sody oczyszczonej, poznasz działanie PRO-PRIMERa™ oraz PRO-CLEANERA™. Poznasz też sposoby przygotowania rzęs do zabiegu w różnych warunkach.

Dowiesz się również:

 • jak poprawić trwałość aplikacji
 • kiedy używać poszczególnych objętości przy odpowiednim ich doborze do typu oka
 • jak łączyć ze sobą wszystkie objętości od 1:1 do 7D
 • jak stosować bliskie odległości wyklejania rzęs od brzegu powieki.

Poznasz zasady pracy z klejem w średnich objętościach.
Udoskonalisz pracę na rzędach i poznasz jej modyfikacje.
Wyeliminujesz błędy przy pracy z objętościami. Poznasz również triki na przyspieszenie czasu pracy.

Część teoretyczna poszerzona jest o zagadnienia ze świata fizyki, chemii, a także pracy z klientką w przypadku reklamacji i zgłoszeń gwarancyjnych.

Podczas części technicznej szkolenia wykonasz pełną aplikację VOLUME na modelce. Twoja praca na bieżąco będzie monitorowana, a na koniec zostanie poddana szczegółowej ocenie. Dowiesz się również, jak zrobić idealne zdjęcie pracy.

Ogromnym atutem szkoleń Lash Coaching® jest profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem, życzliwa atmosfera oraz indywidualne podejście do każdej kursantki. Chcemy wyciągnąć z Ciebie to, co najlepsze, zmotywować Cię do pracy nad swoim sukcesem.
Podczas szkolenia będziesz miała okazję przetestować produkty ZJ PRO®, a przy części technicznej będziesz miała zapewnioną modelkę. Zadbamy również o Twoje wyżywienie w postaci lunchu oraz całodniowego dostępu do przerwy kawowej.

Pamiętaj, że jeśli jesteś stylistką zaawansowaną, masz możliwość połączenia szkolenia 2-3D MASTER i VOLUME.

Czas trwania szkolenia: (1 DZIEŃ): 10:00-18:00
Czas teorii: 3h
Czas praktyki: 4h
Czas przerwy obiadowej: około 30 min.

Koszt całkowity szkolenia grupowego (max 5 osób): 1490 zł
Koszt całkowity szkolenia indywidualnego: 2990 zł

Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy ZJ PRO®

Cena szkolenia: 1490 zł Terminy szkolenia Pobierz plan szkolenia

VOLUME PRO+™

Szkolenie VOLUME PRO+

Jesteś zaawansowaną stylistką i ukończyłaś szkolenie VOLUME – Lash Coaching®?
Masz wysoki poziom doświadczenia, ale wciąż pragniesz się rozwijać? Chcesz poczuć się pewnie w stylizacjach mega volume?
Masz klientki, które noszą duże objętości na co dzień i chcesz upewnić się, że wykonując takie stylizacje robisz to bezpiecznie?
Czas na szkolenie Volume Pro+, czyli ostatni poziom piramidy szkoleniowej Lash Coaching®!

Na tym szkoleniu nauczysz się:

 • zależności między obciążeniami
 • budowania kępki 7-11D metodą kąta ostrego
 • wykorzystania kępek Mega Volume – kiedy stosować je w całej stylizacji, a kiedy pojedynczo
 • dokonasz analizy rzęs naturalnych na podstawie klasyfikacji rzęs wg. Zofii Jasińskiej i wybierzesz odpowiednią objętość
 • poznasz patologie wzrostowe rzęs
 • dowiesz się, jak mają się profile do środka ciężkości
 • wykonasz dokładną analizę oka pod efekt Mega Volume
 • dokonasz analizy dolnego rzędu rzęs.

Podczas części technicznej szkolenia wykonasz pełną aplikację Mega Volume na modelce. Twoja praca na bieżąco będzie monitorowana, a na koniec zostanie poddana szczegółowej ocenie. Dowiesz się również, jak zrobić idealne zdjęcie pracy.

Ogromnym atutem szkoleń Lash Coaching® jest profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem, życzliwa atmosfera oraz indywidualne podejście do każdej kursantki. Chcemy wyciągnąć z Ciebie to, co najlepsze, zmotywować Cię do pracy nad swoim sukcesem.
Podczas szkolenia będziesz miała okazję przetestować produkty ZJ PRO®, a przy części technicznej będziesz miała zapewnioną modelkę. Zadbamy również o Twoje wyżywienie w postaci lunchu oraz całodniowego dostępu do przerwy kawowej.

Czas trwania szkolenia: (1 DZIEŃ): 10:00-18:30
Czas teorii: 3h
Czas praktyki: 4,5h
Czas przerwy obiadowej: około 30 min.

Koszt całkowity szkolenia grupowego (max 5 osób): 1490 zł
Koszt całkowity szkolenia indywidualnego: 2990 zł

Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy ZJ PRO®

Cena szkolenia: 1490 zł Terminy szkolenia Pobierz plan szkolenia

WARSZTATY TEORETYCZNO-TECHNICZNE:

 • DIAGNOSTYKA MIKROSKOPOWA w STYLIZACJI RZĘS
 • EFEKT MOKRYCH RZĘS
 • EFEKT KOCIEGO OKA
 • EFEKT KIM
 • EFEKT LINER
 • EFEKT TEATRALNY
 • EKSPRESOWE STYLIZACJE W GODZINĘ
 • PRACA NA RZĘDACH
 • TAJNIKI DRAPANIA
 • PRZYSPIESZENIE TEMPA PRACY

DIAGNOSTYKA MIKROSKOPOWA w STYLIZACJI RZĘS

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się jak zwiększyć zainteresowanie swoich obecnych i potencjalnych klientek Twoimi usługami?

Czy zdarzały się momenty w Twojej karierze zawodowej, że nie miałaś pomysłu jak to zrobić, by wyprzedzić swoją konkurencję?

Będąc stylistką rzęs, na pewno często chciałaś zwiększyć profesjonalizm i bezpieczeństwo wykonywanych przez siebie aplikacji rzęs, by móc zachwycić klientki eliminacją niepowodzeń w Waszej współpracy.

Nie wiedziałaś, jak zmniejszyć ilość reklamacji i co zrobić, by jeszcze lepiej zabezpieczyć się przed ewentualnymi roszczeniami klientek?

Chcąc wznieść swoją pracę na najwyższy poziom, możesz skorzystać z rozwiązań jakie daje nowoczesna technologia.

Dlatego stworzyliśmy dla Ciebie pierwsze na rynku szkolenie, które dotyczy pracy z mikroskopem cyfrowym w salonie stylizacji rzęs.

Praca z mikroskopem cyfrowym, to innowacyjny wymiar diagnostyki w stylizacji rzęs. 

Doskonalenie i zdobywanie nowych umiejętności takich jak mikroskopowa diagnostyka przyciągnie do Ciebie klientki, które zwracają uwagę na bezpieczeństwo i wysoką jakość usług.

Jeśli szukasz przełomu na drodze swojego rozwoju – to szkolenie jest dla Ciebie.

Na tym szkoleniu nauczysz się:

 •       jaka jest budowa, funkcje i przeznaczenie mikroskopu oraz jak zsynchronizować urządzenie z Twoim smartfonem
 •       jak dokładnie zbadać faktyczny stan rzęs i czystość brzegów powiek
 •       w jaki sposób wykluczyć ewentualne stany zapalne w obrębie krawędzi powiek oraz wstępnie zdiagnozować choroby i dysfunkcje takie jak np. nużyca, zapalenie brzegów powiek, zaczopowanie ujść gruczołów Meiboma
 •       w jaki sposób dokładnie określić fazy wzrostu rzęs
 •       jak za pomocą urządzenia zdefiniować rzędy
 •       jak kontrolować na bieżąco odległości przyklejanych rzęs od powieki
 •       jak znajdować niewidoczne gołym okiem sklejki, które mogą powodować dyskomfort (szczególnie w przypadku baby lashes)
 •       jak w przypadku przyjmowania klientek z innych salonów, sprawdzić stan poprzedniej aplikacji pod kątem poprawności technicznego wykonania i jej bezpieczeństwa
 •       jak tworzyć foto-dokumentację swojej pracy z klientką
 •       jak komunikować klientkom wprowadzenie nowego typu usługi

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz dwa certyfikaty:

Certyfikat ukończenia szkolenia:

o   „Diagnostyka mikroskopowa w stylizacji rzęs”

o   „Obsługa mikroskopu cyfrowego”

Ogromnym atutem szkoleń Lash Coaching® jest profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem, życzliwa atmosfera oraz indywidualne podejście do każdej kursantki.

 

INFORMACJE:

Łączny czas szkolenia: ok 5h (teoria i praktyka) 10:00-15:00

Całkowity koszt szkolenia grupowego: z mikroskopem 999,-

Całkowity koszt szkolenia grupowego: bez mikroskopu 899,-

Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy ZJ PRO® w Warszawie.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie tego szkolenia zapraszamy do kontaktu e-mail lub telefonicznie:

kontakt@edu.zjpro.pl

+48 511 571 611

 

Cena szkolenia: 899zł zł Zapytaj o termin Pobierz plan szkolenia

EFEKT MOKRYCH RZĘS

To absolutny hit w świecie stylizacji rzęs.
Imituje on efekt naturalnych rzęs mocno zaznaczonych tuszem, bez efektu puszystości. Podbił on serca klientek z uwagi na nadanie spojrzeniu charakteru, zadziorności i głębi.

„W stylizacji rzęs chodzi o to, aby nigdy się nie zatrzymywać”

Doskonalenie i zdobywanie nowych umiejętności, gwarantuje Ci ciągły rozwój. Stylistka powinna śledzić nowe trendy, podążać za oczekiwaniami klientki i wychodzić naprzeciw jej potrzebom.

Jeśli chciałabyś wprowadzić ten efekt do swojej oferty, ale nie jesteś pewna, czy będziesz potrafiła prawidłowo technicznie wykonać taką stylizację – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Jest ono przeznaczone dla osób, które nigdy nie wykonywały tego efektu lub chciałaby poznać tworzenie go metodą Zofii Jasińskiej.

Nie trać klientek, które szukając nowych rozwiązań na upiększanie swojego spojrzenia, nie znajdą pożądanego efektu w Twojej ofercie!

Podczas intensywnego, jednodniowego szkolenia:

 • zapoznasz się z zasadami budowania efektu MOKRYCH RZĘS
 • dowiesz się jak stworzyć mapę tego efektu oraz poznasz prawidłową kolejność jego wyklejenia
 • nauczysz się tworzyć prace estetyczne oraz bezpieczne dla rzęs naturalnych
 • dowiesz się, jak dobrać odpowiednie rodzaje rzęs, do aktualnego stanu rzęs naturalnych klientki
 • dobierzesz stylizację pasującą do urody klientki, dowiesz się, które profile, grubość i długości są odpowiednie do danego typu oka
 • dowiesz się jak długo powinno trwać wykonanie nowego pełnego zabiegu
 • dowiesz się, jak wykonywać uzupełnienie i na czym skoncentrować się przy uzupełnianiu prac w tym właśnie efekcie.

Wiedzę zdobytą podczas części teoretycznej wykorzystasz w trakcie części praktycznej gdzie wykonasz efekt mokrych rzęs na modelce pod okiem Zofii Jasińskiej.

Twoja praca zostanie dokładnie sprawdzona i omówiona.

Szkolenie przeznaczone jest dla stylistek początkujących i zaawansowanych pracujących metodami objętościowymi dowolnymi technikami tworzenia kępek.

Dla stylistek, które nie pracują metodami objętościowymi zalecamy wcześniejsze odbycie warsztatów “Tajniki Drapania” lub szkolenia 2-3D First Lash Coaching®.

Materiały na szkoleniu zapewnia Lash Coaching®, jednak zalecamy posiadanie własnego narzędzia do budowania kępek, którym pracujesz na co dzień.

Czas trwania szkolenia: (1 DZIEŃ) 10:00-17:00
Czas teorii: 2h
Czas praktyki: 4h
Czas przerwy obiadowej: około 30 min.
Koszt całkowity szkolenia grupowego (max 5 osób): 1290 zł.
Koszt całkowity szkolenia indywidualnego: 2990 zł.

Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy ZJ PRO®

Cena szkolenia: 1290 zł Zapytaj o termin Pobierz plan szkolenia

EFEKT KOCIEGO OKA

Ukochany efekt klientek z uwagi na wyraziste zaznaczenie kształtu oka oraz nadanie zalotności i kokieterii spojrzeniu.

Jednak KOCIE OKO jest efektem, z którym należy pracować niezwykle ostrożnie.

Bardzo łatwo uzyskać w nim niezamierzony i niechciany efekt opadającego kącika zewnętrznego.
Na szkoleniu dowiesz się, jak dokonać indywidualnej analizy kształtu oka, aby uniknąć takiej sytuacji.
Nauczysz się również, jak trafnie określić, które rzędy rzęs i w jakim sektorze pominąć.
Dowiesz się jak ocenić stan i ilość rzęs naturalnych, budowę oka oraz jak spełnić oczekiwania klientki wykonując efekt Kociego Oka.

Podczas intensywnego, jednodniowego szkolenia łączącego teorię z praktyką:

 • zapoznasz się z zasadami budowania efektu KOCIEGO OKA
 • dowiesz się jak stworzyć mapę tego efektu oraz poznasz prawidłową kolejność jego wyklejenia
 • nauczysz się tworzyć aplikacje estetyczne oraz bezpieczne dla rzęs naturalnych
 • dowiesz się, jak dobrać odpowiednie rodzaje rzęs, do aktualnego stanu rzęs naturalnych klientki
 • dobierzesz stylizację pasującą do urody klientki, dowiesz się, które profile, grubości i długości są odpowiednie do danego typu oka
 • dowiesz się, jak długo powinno trwać wykonanie nowego pełnego zabiegu
 • dowiesz się, jak wykonywać uzupełnienie i na czym skoncentrować się przy uzupełnianiu prac w tym właśnie efekcie.

Wiedzę zdobytą podczas części teoretycznej wykorzystasz w czasie części praktycznej gdzie wykonasz efekt KOCIEGO OKA na modelce, pod okiem Zofii Jasińskiej.
Twoja praca zostanie dokładnie sprawdzona i omówiona.

Szkolenie przeznaczone jest dla stylistek początkujących i zaawansowanych pracujących metodami objętościowymi dowolnymi technikami tworzenia kępek.
Dla stylistek, które nie pracują metodami objętościowymi zalecamy wcześniejsze odbycie warsztatów “Tajniki Drapania” lub szkolenia 2-3D First Lash Coaching®.

Materiały na szkoleniu zapewnia Lash Coaching®, jednak zalecamy posiadanie własnego narzędzia do budowania kępek, którym pracujesz na co dzień.

Czas trwania szkolenia: (1 DZIEŃ) 10:00-17:00
Czas teorii: 2h
Czas praktyki: 4h
Czas przerwy obiadowej: około 30 min.
Koszt całkowity szkolenia grupowego (max 5 osób): 1290 zł
Koszt całkowity szkolenia indywidualnego: 2990 zł

Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy ZJ PRO®

Cena szkolenia: 1290 zł Zapytaj o termin Pobierz plan szkolenia

EFEKT KIM

Efekt Kim to absolutny hit ostatnich miesięcy w świecie stylizacji rzęs oraz jeden z bardziej pożądanych przez klientki efektów. Nazywany również efektem postrzępionych rzęs lub promyków, wymaga od stylistki umiejętności pracy na rzędach, zachowania odpowiednich poziomów, pionów i kierunków, a także pracy na różnych długościach niestandardowo.

Jeśli chciałabyś wprowadzić ten efekt do swojej oferty, ale nie jesteś pewna, czy będziesz potrafiła prawidłowo technicznie wykonać taką stylizację – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.
Jest ono przeznaczone dla osób, które nigdy nie wykonywały tego efektu lub chciałaby poznać tworzenie go metodą Zofii Jasińskiej.

Podczas intensywnego, jednodniowego szkolenia łączącego teorię z praktyką:

 • zapoznasz się z zasadami budowania efektu KIM
 • dowiesz się jak stworzyć mapę tego efektu oraz poznasz prawidłową kolejność jego wyklejenia
 • nauczysz się tworzyć aplikacje estetyczne oraz bezpieczne dla rzęs naturalnych
 • dowiesz się, jak dobrać odpowiednie rodzaje rzęs do aktualnego stanu rzęs naturalnych klientki
 • dobierzesz stylizację pasującą do urody klientki, dowiesz się, które profile, grubości i długości są odpowiednie do danego typu oka w tym efekcie
 • dowiesz się, jak długo powinno trwać wykonanie nowego pełnego zabiegu
 • dowiesz się, jak wykonywać uzupełnienie i na czym skoncentrować się przy uzupełnianiu prac w tym właśnie efekcie.

Wiedzę zdobytą podczas części teoretycznej wykorzystasz w trakcie części praktycznej wykonując efekt KIM na modelce, pod okiem Zofii Jasińskiej.
Twoja praca zostanie dokładnie sprawdzona i omówiona.

Szkolenie przeznaczone jest dla stylistek początkujących i zaawansowanych pracujących metodami objętościowymi dowolnymi technikami tworzenia kępek.
Dla stylistek, które nie pracują metodami objętościowymi zalecamy wcześniejsze odbycie warsztatów “Tajniki Drapania” lub szkolenia 2-3D First Lash Coaching®.

Materiały na szkoleniu zapewnia Lash Coaching®, jednak zalecamy posiadanie własnego narzędzia do budowania kępek, którym pracujesz na co dzień.

Czas trwania szkolenia: (1 DZIEŃ) 10:00-17:00
Czas teorii: 2h
Czas praktyki: 4h
Czas przerwy obiadowej: około 30 min.
Koszt całkowity szkolenia grupowego (max 5 osób): 1290 zł
Koszt całkowity szkolenia indywidualnego: 2990 zł

Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy ZJ PRO®

Cena szkolenia: 1290 zł Zapytaj o termin Pobierz plan szkolenia

EFEKT LINER

Czyli efekt imitujący kreskę, hit wśród miłośniczek subtelnej stylizacji rzęs.
Jest to efekt, który wymaga bezbłędnego zaplanowania oraz umiejętności pracy na rzędach i poziomach.

Podczas szkolenia dowiesz się, jak uzyskać lekkość wierzchołkową przy jednoczesnym zachowaniu gęstości nasadowej, poznasz zasady łączenia objętości i długości oraz stopni podkręcenia w efekcie, nauczysz się pracować z lusterkiem, dowiesz się jak sprawić, aby żadna rzęsa nie wystawała poza ramę stylizacji.

Jeśli chciałabyś wprowadzić ten efekt do swojej oferty lub udoskonalić swoją technikę w jego wykonaniu – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Jest ono przeznaczone dla osób, które nigdy nie wykonywały tego efektu lub chciałaby poznać tworzenie go metodą Zofii Jasińskiej.

Pamiętaj, że doskonalenie i zdobywanie nowych umiejętności, gwarantuje Ci ciągły rozwój. Stylistka powinna śledzić nowe trendy, podążać za oczekiwaniami klientki i wychodzić naprzeciw jej potrzebom. Nie trać klientek, które szukając nowych rozwiązań na upiększanie swojego spojrzenia, nie znajdą pożądanego efektu w Twojej ofercie!

Podczas intensywnego, jednodniowego szkolenia:

 • zapoznasz się z zasadami budowania efektu LINER
 • dowiesz się jak stworzyć mapę tego efektu oraz poznasz prawidłową kolejność jego wyklejenia
 • nauczysz się tworzyć prace estetyczne oraz bezpieczne dla rzęs naturalnych
 • dowiesz się, jak dobrać odpowiednie rodzaje rzęs, do aktualnego stanu rzęs naturalnych klientki
 • dobierzesz stylizację pasującą do urody klientki, dowiesz się, które profile, grubość i długości są odpowiednie do danego typu oka
 • dowiesz się, jak długo powinno trwać wykonanie nowego pełnego zabiegu
 • dowiesz się, jak wykonywać uzupełnienie i na czym skoncentrować się przy uzupełnianiu prac w tym właśnie efekcie.

Wiedzę zdobytą podczas części teoretycznej wykorzystasz w trakcie części praktycznej, gdzie pod okiem Zofii Jasińskiej wykonasz efekt LINER na modelce. Twoja praca zostanie dokładnie sprawdzona i omówiona.

Szkolenie przeznaczone jest dla stylistek początkujących i zaawansowanych pracujących metodami objętościowymi dowolnymi technikami tworzenia kępek.

Dla stylistek, które nie pracują metodami objętościowymi zalecamy wcześniejsze odbycie warsztatów “Tajniki Drapania” lub szkolenia 2-3D First Lash Coaching®.

Materiały na szkoleniu zapewnia Lash Coaching®, jednak zalecamy posiadanie własnego narzędzia do budowania kępek, którym pracujesz na co dzień.

Czas trwania szkolenia: (1 DZIEŃ) 10:00-17:00
Czas teorii: 2h
Czas praktyki: 4h
Czas przerwy obiadowej: około 30 min.
Koszt całkowity szkolenia grupowego (max 5 osób): 1290 zł
Koszt całkowity szkolenia indywidualnego: 2990 zł

Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy ZJ PRO®

Cena szkolenia: 1290 zł Zapytaj o termin Pobierz plan szkolenia

EFEKT TEATRALNY

Na co dzień w pracy stylistki rzęs królują stylizacje od 3 do 4D. Czujesz się w nich pewnie i bezpiecznie.

A co w przypadku, jeśli klientka chce umówić się na okazjonalną stylizację 12D? Lub w przypadku, gdy klientka pracuje w teatrze i potrzebuje przerysowaną, jeszcze mocniejsza stylizację 12-14D?
Nie jesteś pewna czy sobie poradzisz? Duże kępki za nic nie chcą się układać w piękne wachlarze? Czy przewidzisz niepożądane obciążenie?

Wiesz przecież, że taka stylizacja musi zostać wykonana z największą starannością, precyzją i rozwagą, a jej nieodłącznym elementem jest edukacja klientki!

Mega Volume będzie zapewne najdroższą opcją w Twoim cenniku, co pozwoli Ci zarobić więcej pieniędzy w podobnym czasie.

Stylistka nie musi lubić Mega Volume, ale powinna umieć taką stylizację wykonać, pomimo, że jest to metoda wyjątkowa i niecodzienna.

“Efekt Teatralny” jest to intensywne, jednodniowe szkolenie, dzięki któremu zapoznasz się z zasadami budowania efektu mocno zagęszczonych rzęs. Jest idealne dla Ciebie, jeśli nigdy nie wykonywałaś takich stylizacji lub chciałabyś poznać budowanie tego efektu metodą Zofii Jasińskiej.

Podczas szkolenia omówiony będzie dobór objętości do rzęs naturalnych, zasady budowania dużych kępek od 12D i większych oraz kolejność wyklejania ich na rzędach.

Na szkoleniu nauczysz się:

 • analizy rzęs naturalnych pod objętość Mega Volume
 • teorii zastosowania różnych kępek w budowaniu efektu teatralnego
 • teorii mapowania efektu oraz jego technicznego wykonania.

Szkolenie przeznaczone jest dla stylistek początkujących i zaawansowanych, które pracują dowolnymi technikami tworzenia kępek w metodach objętościowych.

Wiedzę zdobytą podczas intensywnej części teoretycznej wykorzystasz w czasie treningu technicznego, następnie wykonasz Efekt Teatralny na modelce, pod okiem Zofii Jasińskiej.

Twoja praca zostanie dokładnie sprawdzona i omówiona.

Dla stylistek, które nie pracują metodami objętościowymi zalecamy wcześniejsze odbycie warsztatów “Tajniki Drapania” lub szkolenia 2-3D First Lash Coaching®.

Materiały na szkoleniu zapewnia Lash Coaching®, jednak zalecamy posiadanie własnego narzędzia do budowania kępek, którym pracujesz na co dzień.

Czas trwania szkolenia: (1 DZIEŃ) 10:00-18:00
Czas teorii: 2h
Czas praktyki: 5h
Czas przerwy obiadowej: około 30 min.
Koszt całkowity szkolenia grupowego (max 5 osób): 1290 zł
Koszt całkowity szkolenia indywidualnego: 2990 zł

Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy ZJ PRO®

Cena szkolenia: 1290 zł Zapytaj o termin Pobierz plan szkolenia

EKSPRESOWE STYLIZACJE W GODZINĘ

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak radzić sobie w stresowych dla stylistki sytuacjach takich jak:

 • zbyt mało czasu na pełną aplikację
 • klientka jest spóźniona, a Ty nie chcesz zostawić jej bez wykonania stylizacji
 • masz zbyt mało miejsc w kalendarzu w stosunku do ilości chętnych klientek
 • chciałabyś przyjmować klientki w lukach w kalendarzu mimo braku czasu na pełne aplikacje,

to szkolenie Ekspresowe Stylizacje jest właśnie dla Ciebie!

Podczas tego intensywnego, jednodniowego szkolenia, łączącego teorię z praktyką zapoznasz się z zasadami tworzenia expresowych stylizacji nawet w godzinę. Nauczysz się trików, które pozwolą Ci wykonać stylizację w tak krótkim czasie.

Dowiesz się:

 • jak wycenić takie stylizacje oraz jak rozmawiać o nich z klientką
 • po jakim czasie klientka powinna zgłosić się na uzupełnienie i na jakich zasadach
 • jak wprowadzić je do oferty?
 • kiedy możesz wykonać taką stylizację w codziennej pracy.

To szkolenie jest idealne dla Ciebie, jeśli nigdy nie tworzyłaś aplikacji ekspresowych lub chciałabyś poznać zasady takiej pracy metodą Zofii Jasińskiej.

Wiedzę zdobytą podczas intensywnej części teoretycznej wykorzystasz w czasie części praktycznej, gdzie wykonasz ekspresową stylizację na modelce pod okiem Zofii Jasińskiej. Twoja praca zostanie dokładnie sprawdzona i omówiona.

Szkolenie przeznaczone jest dla stylistek pracujących metodą 1:1 lub/i objętościową dowolną techniką.

Materiały na szkoleniu zapewnia Lash Coaching®, jednak zalecamy posiadanie własnego narzędzia do budowania kępek.

Czas trwania szkolenia: (1 DZIEŃ) 10:00-16:00
Czas teorii: 3h
Czas praktyki: 2h
Czas przerwy obiadowej: około 30 min.
Koszt całkowity szkolenia grupowego (max 5 osób): 1290 zł
Koszt całkowity szkolenia indywidualnego: 2990 zł

Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy ZJ PRO®

Cena szkolenia: 1290 zł Zapytaj o termin Pobierz plan szkolenia

PRACA NA RZĘDACH

Rzędy to problematyczny temat dla wielu stylistek, a praca na nich wymaga niemałych umiejętności technicznych. A to właśnie od prawidłowego rzędowania zależy powodzenie efektów końcowych stylizacji.

Jeśli chcesz wiedzieć jak postępować w przypadkach:

 • równomiernych lub nierównomiernych odległości między rzędami
 • rzędów rosnących blisko lub od siebie oddalonych
 • występowania między rzęsami ubytków utrudniających uzyskanie równomiernego efektu zagęszczenia,

Jeśli chcesz nauczyć się, jak w zależności od sytuacji w rzędach dobrać odpowiednią powierzchnię klejenia (od góry, dołu, boku), to szkolenie PRACA NA RZĘDACH, jest niezbędnym etapem Twojej edukacji!

Podczas tego szkolenia:

 • dowiesz się czym jest praca na rzędach, kiedy pracujemy na rzędach, a kiedy możemy pominąć ich wydzielanie pracując klasycznie
 • nauczysz się analizy rzędów rzęs, zasad rzędowania oraz łączenia profili w rzędach
 • poznasz metody wydzielania rzędów oraz kolejność ich wyklejania
 • dowiesz się również, czym jest trójpowierzchniowość klejenia oraz jak ważne jest odpowiednie poziomowanie i pionizowanie pracy
 • w części praktycznej z modelką narysujesz mapę rzędów i wydzielisz rzędy na rzęsach naturalnych
 • wykleisz aplikację z zachowaniem zasad rzędowania.

A to wszystko pod czujnym okiem Zofii Jasińskiej.

Twoja praca zostanie dokładnie sprawdzona i omówiona.

Szkolenie przeznaczone jest dla stylistek pracujących metodą 1:1 lub/i objętościową dowolną techniką.

Materiały na szkoleniu zapewnia Lash Coaching®, jednak zalecamy posiadanie własnego narzędzia do budowania kępek.

Czas trwania szkolenia: (1 DZIEŃ) 10:00-18:00
Czas teorii: 2,5h
Czas praktyki: 4,5h
Czas przerwy obiadowej: około 30 min.
Koszt całkowity szkolenia grupowego (max 5 osób): 1290 zł
Koszt całkowity szkolenia indywidualnego: 2990 zł

Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy ZJ PRO®

Cena szkolenia: 1290 zł Zapytaj o termin Pobierz plan szkolenia

TAJNIKI DRAPANIA

Świadoma i powtarzalna technika jest kluczem do sukcesu w stylizacji rzęs.
Czy zależy Ci, abyś to Ty – nie przypadek – decydowała o ostatecznym kształcie kępki?
Pragniesz poznać technikę udoskonalaną latami przez Zofię Jasińską?
Technikę, która jest odpowiedzialna za sukces setek kursantek Lash Coaching?

Martwią Cię nieposłuszne, „rozchodzące” się podstawy?
Zastanawiasz się, jak powinna wyglądać kępka oraz nóżka i jej długość?
Chcesz pracować nad symetrią i puszystością Twoich prac?

Zastanawiasz się:

 • Jak odrywać rzęsy z paska?
 • W którym miejscu drapać?
 • Jak ściągnąć kępkę z paska?
 • Jak prawidłowo zamoczyć ją w kleju?
 • Jakie narzędzie i materiały będą dla Ciebie najlepsze?
 • Pod jakim kątem ustawić pęsetę oraz jak ją trzymać?

Czy wiesz, że kępki można „naprawić”? Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.
Jeśli Twój czas pracy wydłuża się, a Twoja frustracja rośnie – najwyższa pora uporządkować wiedzę teoretyczną i zdobyć umiejętności praktyczne!

Jesteś stylistką pracującą metodą 1:1 i chcesz razem z Zofią Jasińską wejść w Świat Objętości? Pragniesz rozwijać się techniczne i biznesowo wprowadzając do swojej oferty metodę objętościową? Chcesz w podobnym czasie zarobić większe pieniądze lub zyskać więcej czasu dla siebie oraz wejść na wyższy poziom profesjonalizmu?
Zapraszamy – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Tajniki Drapania

Wykłady teoretyczne oraz warsztaty praktyczne wprowadzające w metodę objętościową techniką drapania i przekładania.

Warsztaty te przeznaczone są dla stylistek pracujących metodą 1:1 oraz objętościową innymi technikami, chcących poznać nową technikę, którą pracuje i szkoli Zofia Jasińska.

Podczas wykładu teoretycznego omówione będą takie zagadnienia, jak: budowa narzędzi do techniki drapania, technika trzymania narzędzi, zasady techniki drapania i przekładania, omówienie budowy różnych kępek – wąskich i szerokich, ich nóżek oraz zasady ich zastosowania.

W czasie treningu technicznego kursantka będzie wykonywać kępki różnej budowy objętościami od 2D do 8D z wykorzystaniem rzęs każdej długości, grubości i profilu.

Są to intensywne, jednodniowe warsztaty techniczne, dzięki którym zapoznasz się z zasadami tworzenia kępek technikami drapania i przekładania. Warsztaty te są idealne dla Ciebie, jeśli nigdy nie wykonywałaś kępek lub chciałabyś poznać budowanie ich różną objętością metodą Zofii Jasińskiej.

Warsztaty te mają na celu obalenie mitu „perfekcyjnej kępki”.

Warsztaty przeznaczone są dla stylistek początkujących po szkoleniach 1:1 lub po szkoleniach z metod objętościowych, oraz zaawansowanych pracujących metodami objętościowymi, które chcą poznać techniki drapania i przekładania.

Materiały na warsztatach zapewnia Lash Coaching®, jednak zalecamy posiadanie własnego narzędzia do budowania kępek, jeśli pracujesz na co dzień techniką drapania.

Czas trwania warsztatów technicznych: (1 DZIEŃ) 10:00-18:00
Czas teorii: 2h
Czas treningu technicznego: 5h
Czas przerwy obiadowej: około 30 min.
Koszt całkowity szkolenia grupowego (max.5 osób): 1290 zł
Koszt całkowity szkolenia indywidualnego: 2990 zł

Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy ZJ PRO®

Cena szkolenia: 1290 zł Zapytaj o termin Pobierz plan szkolenia

PRZYSPIESZENIE TEMPA PRACY

Intensywny, całodniowy wykład teoretyczny przedstawia sprawdzony i stosowany przez Zofię Jasińską system pracy pozwalający ograniczyć czas zabiegu do minimum bez utraty jakości i trwałości aplikacji.

Podczas wykładu dowiesz się, jak zorganizować pracę w zależności od sytuacji, jak zapanować nad klejem w poszczególnych warunkach oraz które etapy zabiegu i kiedy można pominąć.
Wykłady te mają na celu nauczenie Cię przyspieszenia Twojego tempa pracy lub skrócenie go do minimum.

Jeśli zatem:

 • wykonanie aplikacji zajmuje Ci 2,5-3h lub więcej
 • nie jesteś w stanie zaplanować swojego czasu pracy, ponieważ zabieg uzupełnienia nie trwa za każdym razem tyle samo
 • jeśli czujesz, że w Twoim kalendarzu powstaje chaos
 • nie zarabiasz tyle ile byś chciała, ponieważ z uwagi na długość czasu Twojej pracy przyjmujesz mniej klientek, niż inne stylistki
 • zdarzają Ci się sytuacje, kiedy jedna klientka niecierpliwi się na łóżku, druga w poczekalni, a Ty z nerwów nie jesteś w stanie dokończyć swojej pracy
 • nie wiesz, ile czasu powinnaś przeznaczyć na przygotowanie rzęs do zabiegu
 • chcesz wiedzieć, co robić w przypadku dużej ilości odrostów lub sklejek do zdjęcia
 • jesteś ciekawa, jak nawiązać jasną współpracę z klientką oraz kiedy uznać reklamację
 • twoją zmorą są bardzo duże uzupełnienia – prawie założenia – przy zbyt małej ilości czasu
 • zastanawiasz się, jak uzupełnić nieprawidłowo wykonaną aplikację lub co robić w przypadku nieplanowanego zdjęcia i założenia nowego setu
 • nie wiesz, kiedy i jak używać różnorodnych materiałów i gadżetów
 • chcesz poznać szybkie schematy wyklejania, dowiedzieć się jak przyspieszyć czas pracy na separacji oraz dzięki użyciu odpowiednich taśm
 • mimo odbytych szkoleń nie potrafisz skrócić tempa pracy
 • chcesz poznać nowy system pracy metodą Zofii Jasińskiej.

Czas to pieniądz. Czas, który możesz poświęcić rodzinie, realizacji swojej pasji lub po prostu na odpoczynek.

Zapraszamy Cię bardzo serdecznie!

Wykłady przeznaczone są dla stylistek początkujących po szkoleniach 1:1 lub po szkoleniach z metod objętościowych oraz zaawansowanych pracujących metodami 1:1 oraz objętościowymi, które chcą przyspieszyć tempo wykonywanych aplikacji.

Czas trwania wykładów: (1 DZIEŃ) 10:00-18:00

Czas teorii: 7h

Czas przerwy obiadowej: około 30 min.

Koszt całkowity szkolenia grupowego (max.5 osób): 1190 zł
Koszt całkowity szkolenia indywidualnego: 2990 zł

Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy ZJ PRO®

Cena szkolenia: 1190 zł Zapytaj o termin Pobierz plan szkolenia

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

 • SZKOLENIE INDYWIDUALNE

SZKOLENIE INDYWIDUALNE

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, Lash Coaching® zaprasza Cię na długo wyczekiwane szkolenia indywidualne.

Podczas takiego spotkania efektywnie wykorzystasz czas i otrzymasz wiedzę dokładnie w tym zakresie, jakim potrzebujesz.

Program zostanie z Tobą skonsultowany i to Ty zdecydujesz nad jakimi zagadnieniami chcesz popracować lub jakie elementy poprawić.

Jest to również idealne rozwiązanie dla osób, które nie potrafią określić, gdzie leży ich problem we właściwym wykonaniu stylizacji.

Możesz wybrać szkolenie dopasowane do Twoich potrzeb, jak również wybrać to z gotowej oferty.

Każde szkolenie prowadzone będzie osobiście przez Zofię Jasińską oraz odbędzie się w dogodnym dla Ciebie terminie.

Szkolenie indywidualne przeznaczone jest zarówno dla stylistek początkujących, średnio zaawansowanych, zaawansowanych oraz dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze stylizacją rzęs.

Cena szkolenia: 2990 zł Zapytaj o termin

ZGŁOSZENIE NA SZKOLENIE Z PIRAMIDY EDUKACJI

1:1 FIRST
nieokreślona
nieokreślone
nieokreślona zł
Zapisz się
1:1 MASTER
nieokreślona
nieokreślone
nieokreślona zł
Zapisz się
2-3D FIRST
nieokreślona
nieokreślone
nieokreślona zł
Zapisz się
2-3D MASTER
nieokreślona
nieokreślone
nieokreślona zł
Zapisz się
VOLUME
nieokreślona
nieokreślone
nieokreślona zł
Zapisz się
VOLUME PRO+™
nieokreślona
nieokreślone
nieokreślona zł
Zapisz się
MODELOWANIE OKA
nieokreślona
nieokreślone
nieokreślona zł
Zapisz się

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Aby wziąć udział w szkoleniu z Piramidy należy przejść weryfikację aktualnego poziomu zaawansowania. W tym celu prosimy skorzystać z formularza zgłoszeniowego i postępować według wskazanych instrukcji. Warunki udziału w Warsztatach teoretyczno – technicznych dostępne są w opisie szkolenia.
Nie. Dział Szkoleń weryfikuje Twój aktualny poziom zaawansowania, abyś trafiła na odpowiednie dla Twoich umiejętności szkolenie.
Informacja o dostępnych terminach przekazywana jest po przejściu weryfikacji Twojego aktualnego poziomu zaawansowania. Weryfikacja nie dotyczy osób, które planują wziąć udział w warsztatach teoretyczno – technicznych, wykładach lub rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją rzęs (w tym przypadku zapytaj o termin e-mailem lub telefonicznie).
Lash Coaching® zapewnia modelki* na część techniczną szkolenia. Jeśli chcesz, możesz przyjechać na szkolenie ze swoją modelką. Pamiętaj, aby poinformować nas o tym najpóźniej na 7 dni przed startem szkolenia. (*Nie dotyczy szkolenia 1:1 FIRST).
Wszystkie szkolenia z wyjątkiem 1:1 FIRST trwają jeden dzień – około 8 godzin. Szkolenie 1:1 FIRST jest szkoleniem dwudniowym.
Nie. Jako organizator szkolenia zapewniamy komplet narzędzi i akcesoriów potrzebnych do wykonania treningu oraz profesjonalnego zabiegu przedłużania i stylizacji rzęs. W przypadku szkolenia 2-3D Master, Volume, Volume Pro+™, Modelowanie Oka oraz warsztatów teoretyczno – technicznych zalecamy pracę na własnych narzędziach.

Tak, wszystkie szkolenia z zakresu stylizacji rzęs prowadzi Zofia Jasińska.

Szkolenia odbywają się w małych grupach 3-5 osób.
Tak, w naszej w ofercie szkoleniowej są dostępne szkolenia indywidualne.
Tak, są to pary szkoleń 1:1 MASTER z 2-3D FIRST oraz 2-3D MASTER z VOLUME. Możliwość łączenia szkoleń pozostaje do weryfikacji przez Dział Szkoleń. W przypadku szkolenia Modelowanie Oka można je połączyć z dowolnym szkoleniem z Piramidy Szkoleniowej Lash Coaching® począwszy od szkolenia 1:1 MASTER. Dzień po dniu można łączyć warsztaty teoretyczno-techniczne oraz wykłady, bez konieczności weryfikacji poziomu zaawansowania.
Tak, na drugie i każde kolejne szkolenie przyznawana jest zniżka w wysokości 10%.
Na życzenie wystawiamy certyfikat również w języku angielskim.
Tak. W celu organizacji udziału w szkoleniu za pośrednictwem ww. jednostek, prosimy o kontakt z działem szkoleń.

Galeria