Drogie kursantki i stylistki!

Uważnie czytamy wszystkie Wasze maile oraz wiadomości prywatne. Dlatego wiemy, jak bardzo zależy Wam na samorozwoju i doskonaleniu technik związanych ze stylizacją rzęs. W związku z tym postanowiliśmy ponownie wprowadzić do sprzedaży wszystkie cztery e-booki Zofii Jasińskiej!

Materiały w nich zawarte są doskonałym wstępem lub uzupełnieniem szkolenia technicznego. To prawdziwe kompendium wiedzy w pigułce dotyczące zagadnień, o które pytacie najczęściej.

e-booki

W naszym sklepie znajdziecie cztery e-booki z serii “Lash Coaching w domu”:

“Tajniki drapania” – jest to ulubiona technika tworzenia kępek przez Zofię. Do tej pory przedstawiała ją tylko na szkoleniach, jednak dziś macie okazję nauczyć się jej we własnym domu! Dzięki tej pozycji poznacie technikę drapania krok po kroku, dowiecie się jak przygotować rzęsy syntetyczne do pracy oraz jak sprawić, żeby pęseta X-PRO stała się przedłużeniem Waszej  ręki.

“Wszystko co powinno się wiedzieć o kleju” – w wiadomościach bardzo często pytacie o dobór odpowiedniego kleju w zależności od warunków, w jakich pracujecie. W tym e-booku znajdziecie wszystkie potrzebne informacje dotyczące między innymi rodzajów klejów oraz prawidłowego stosowania ich na każdym etapie pracy. Dowiecie się również jak dostosować warunki w pomieszczeniu, w którym pracujecie w zależności od pory roku.

“Separacja i aplikacja” – odpowiednie ustawienie rąk  podczas pracy jest równie ważne, jak umiejętności, które posiadacie  jako stylistka rzęs. Ten e-book to szybkie zobrazowanie i opis techniki, której Zofia używa na co dzień podczas pracy narzędziami przy separowaniu oraz aplikacji rzęs. Dowiecie się jak ustawić ręce, aby wklejanie rzęs nie było problematyczne, oraz jakie wybrać kąty ustawienia narzędzi w zależności od miejsca, które wyklejacie.

“Jak robię i obrabiam zdjęcia rzęs” – ten e-book powstał w odpowiedzi na Wasze pytania do Zofii dotyczące jakości zdjęć prac, które publikuje na swoich profilach. Profesjonalne i estetyczne fotografie Waszych realizacji mogą znacznie wpłynąć na poszerzenie bazy Waszych klientek. Z tej pozycji dowiecie się między innymi jakiego sprzętu i programów do obróbki graficznej potrzebujecie oraz dlaczego znak wodny ma tak duże znaczenie?

Wszystkie pozycje dostępne są w naszym sklepie osobno lub jako kompletny zestaw czterech e-booków.

Życzymy miłej lektury!