Trudna sytuacja, będąca skutkiem pandemii koronawirusa, dotknęła wszystkich pod wieloma względami: zdrowotnym, psychologicznym, ekonomicznym i społecznym. Dzięki akcji “Pomagaj z ZJ PRO®” staramy się wesprzeć  tych, którzy tej pomocy potrzebują. Nie jest nam obojętny los Fundacji, Organizacji czy Stowarzyszeń, których podopiecznymi są zarówno dzieci, jak i seniorzy, osoby chore oraz te, które potrzebują wsparcia finansowego.

 

W marcu, dzięki Wam przekazaliśmy część dochodów z dokonanych przez Was zamówień Organizacji Ratujemy Kundelki, ratującej życie, dającej schronienie i dach nad głową setkom bezdomnych psiaków.

 Niestety ze względu na stan epidemiczny panujący w Polsce i ograniczone możliwości kontaktu wielu wolontariuszy nie może już czynnie wspierać Organizacji, która boryka się także z trudną sytuacją ekonomiczną. Dlatego nasza pomocna dłoń zwróciła się właśnie w ich kierunku.

Mamy nadzieję, że “Ratujemy Kundelki” będą kontynuowały swą piękną działalność, dzięki której porzucone, często schorowane i głodne psy nie pozostaną zdane na okrutny los.

Jeśli Wasze serca także nie pozostają obojętne na krzywdę bezbronnych zwierząt, zachęcamy do każdej formy wsparcia. Wszystkie dostępne zbiórki i inne możliwości pomocy znajdziecie na profilu @ratujemykundelki

“Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje.” J.P. II