“Materiałoznawstwo w stylizacji rzęs” to pozycja, której nie może zabraknąć w Twojej kolekcji i to niezależnie od Twojego doświadczenia! To kolejny owoc pracy Zofii Jasińskiej, która jest stylistką od 2010r. i przez całe swoje życie pogłębia wiedzę z zakresu materiałoznawstwa. To setki godzin pracy teoretycznej oraz laboratoryjnej. To także dziesiątki godzin spędzonych na konsultacjach merytorycznych oraz niezliczona ilość zadanych przez Was pytań, które nie pozostały bez odpowiedzi.

materiałoznawstwo

Książka dedykowana jest zarówno stylistkom początkującym, zaawansowanym, jak również instruktorkom. Dlatego możesz ją potraktować jako szczegółowe wprowadzenie do zagadnień związanych z materiałoznawstwem lub jako uzupełnienie Twojego wykształcenia. Dzięki tej pozycji zgłębisz swoją wiedzę i dowiesz się między innymi jakich narzędzi i materiałów używać na co dzień. Poznasz również zasady działania produktów używanych w stylizacji rzęs i tego, jak używać ich w prawidłowy sposób.

Każde zagadnienie zostało skonsultowane merytorycznie, dlatego możecie mieć pewność, że wszystkie informacje mają podstawę naukową oraz poparcie w wynikach codziennej pracy z klientkami.

Serdecznie zapraszamy do lektury!

Książkę możesz zakupić w naszym sklepie.