Miło nam ogłosić, że właśnie wystartowała
SPRZEDAŻ DOKUMENTÓW PRAWNYCH DLA STYLISTEK RZĘS
które bardzo ułatwią Ci prowadzenie Twojej działalności.

pakiet

Prowadzisz swój biznes. Pracujesz jako stylistka rzęs. Czujesz, że czas zatrudnić pracowników lub podnieść ich kwalifikacje. Jesteś w trakcie zakładania działalności gospodarczej – rozglądasz się za lokalem, w głowie masz plan idealnej strony internetowej.

W Twoim salonie wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Dokładasz wszelkich starań, aby prace były idealne, klientki dopieszczone, wystrój wnętrza perfekcyjny. Używasz najlepszych produktów. Dbasz o bezpieczeństwo i higienę pracy. Jesteś profesjonalistką, szkolisz się, śledzisz nowinki. Panujesz nad wszystkim ale…

Jest pewien element składowy Twojej pracy, który spędza Ci sen z powiek…“Papierologia” czyli dokumentacja, procedury, umowy, regulaminy, RODO… Nie wiesz, jak się za to zabrać, zastanawiasz się czy zrobisz to poprawnie, przerażają Cię kruczki i zawiłości prawne, lub nie masz po prostu na to czasu? Chcesz, aby współpraca z klientkami była na jasnych prostych zasadach, korzystnych dla obydwu stron? Brzmi cudownie – ale wiadomo, jak jest w praktyce. Masz dość niezasadnych reklamacji, spóźnień klientek, odwoływaniem wizyt na ostatnią chwilę i trudnych, niezależnych od Ciebie sytuacji, w których nie bardzo wiesz, jak się zachować?

To wszystko sprawia, że tracisz czas i pieniądze, a do Twojej pracy wkrada się chaos. Czujesz, że czas stworzyć regulamin oraz przejrzyste zasady i procedury na jakich funkcjonuje Twój salon. Masz prawo mieć wątpliwości i sięgnąć po fachową pomoc. Wiemy, że prowadzenie dokumentacji jest skomplikowane. To zrozumiałe, że nie wiesz jak to zrobić.

Masz również prawo nie wiedzieć, że sprzedając swoje usługi i towary np. za pomocą strony interenetowej, Facebooka, Instagrama musisz spełnić wymogi i poinformować swoich klientów o zasadach zawierania umowy na odległość oraz jaki dokument wprowadzić w przypadku, w którym klientka rezygnuje z usługi zawartej na odległość.

Pozwól pomóc sobie profesjonalistom w tej dziedzinie i skorzystaj z oferty zakupu Pakietu wzorów dokumentów prawnych dla stylistki rzęs, który zawiera dokładne instrukcje wypełniania wszystkich wzorów.

Dokumenty zostały stworzone przez Prawnicze Centrum Szkoleniowe Cognito we współpracy z Zofią Jasińską – biegłą sądową w stylizacji rzęs oraz ekspertką z 12 letnim doświadczeniem w branży. Właścicielką Prawniczego Centrum Szkoleniowego Cognito jest Katarzyna Rudlicka, która oprócz tytułu magistra prawa, ukończenia studiów z zarządzania i marketingu w biznesie, jest również absolwentką szkoły kosmetycznej, dzięki czemu specjalizuje się w branży beauty. Dokumenty możesz edytować i wielokrotnie wykorzystywać.

W naszym sklepie znajdziesz następujące wzory:

pakiet

Od teraz w Twojej dokumentacji zapanuje porządek, a Ty ze spokojną głową będziesz mogła skupić się na tym, co naprawdę kochasz.

Zapraszamy do naszego sklepu ZJ PRO®.