Właśnie rozpoczęliśmy długo wyczekiwaną sprzedaż autorskiej linii rzęs syntetycznych MATTLine™ eyelashes Zofii Jasińskiej!

eyelashes

Rzęsy MATTLine™ eyelashes zostały wykonane z najwyższej jakości włókna syntetycznego, które zachowuje swój kształt i sprężystość przez cały okres noszenia stylizacji. Naturalna,  wyrazista czerń i matowe wykończenie gwarantuje wyjątkowy wygląd każdej aplikacji.

Są w pełni kompatybilne z Systemem ZJ PRO®. Dzięki zastosowaniu całego zestawu zapomnisz o składających się kępkach, a Twoje stylizacje będą trwałe, jak nigdy wcześniej!

Papierowe pudełko zawiera innowacyjny układ 40 pasków rzęs syntetycznych, rozmieszczonych w dwóch oddzielnych kolumnach.

To nowatorskie rozwiązanie zapobiega marnowaniu cennego materiału, ułatwia tworzenie spersonalizowanych holderów dla każdej klientki oraz usprawnia pracę na różnych profilach podczas jednej aplikacji. Paski rzęs z serii MATTLine™ eyelashes nie odchodzą od holderów w trakcie pracy nawet przy dużej wilgotności lub długim czasie przechowywania.

Dodatkowym atutem jest funkcjonalne oznakowanie pudełka – na każdym boku znajduje się informacja dotycząca profilu, grubości i długości rzęs.

Pełną ofertę rzęs MATTLine™ eyelashes znajdziesz tutaj.