Ruszamy z zapisami na Szkolenia Lash Coaching!

szkolenia

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom postanowiłam wzbogacić moją ofertę o nowości. Oprócz Piramidy Edukacji czekają na Ciebie również Warsztaty Teoretyczno-Techniczne i dopasowane do Twoich potrzeb Szkolenia Indywidualne.

Program Piramidy Edukacji podzielony jest na 6 stopni zaawansowania. Weryfikacja Twojego aktualnego poziomu doświadczenia pozwoli mi na dopasowanie szkolenia idealnego dla Ciebie. Moim celem jest, abyś w maksymalnym stopniu skorzystała z każdego szkolenia poprzez naukę i doskonalenie umiejętności technicznych oraz zdobywanie wiedzy teoretycznej. Każdy kolejny poziom piramidy pozwoli Ci wejść na wyższy poziom profesjonalizmu.

Celem warsztatów teoretyczno – technicznych oraz wykładów jest nauczenie Cię konkretnej umiejętności lub rozwiązanie Twojego problemu w dziedzinie stylizacji rzęs. Każdy warsztat skupiony jest na określonym zadaniu lub zagadnieniu. Udział w nim nie wymaga weryfikacji poziomu zaawansowania i jest przeznaczony zarówno dla stylistek początkujących jak i zaawansowanych, które pracują dowolnymi technikami tworzenia kępek w metodach objętościowych.

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, zapraszam Cię na długo wyczekiwane szkolenia indywidualne.
Podczas takiego spotkania efektywnie wykorzystasz czas i otrzymasz wiedzę dokładnie w tym zakresie, jakim potrzebujesz.
Program zostanie z Tobą skonsultowany i to Ty zdecydujesz, nad jakimi zagadnieniami chcesz popracować lub jakie elementy poprawić.
Jest to również idealne rozwiązanie dla osób, które nie potrafią określić, gdzie leży ich problem we właściwym wykonaniu stylizacji.
Możesz wybrać szkolenie dopasowane do Twoich potrzeb, jak również wybrać to z gotowej oferty.
Każde szkolenie prowadzone będzie przeze mnie osobiście oraz odbędzie się w dogodnym dla Ciebie terminie.
Szkolenie indywidualne przeznaczone jest zarówno dla stylistek początkujących, średnio zaawansowanych, zaawansowanych oraz dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze stylizacją rzęs.

Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce Edukacja.

Jak się zapisać?

Możesz to zrobić na 3 sposoby:

Zapraszam Cię serdecznie!

Zofia Jasińska