Za nami wyjątkowy rok, który pomimo sytuacji na świecie, będziemy wspominać bardzo miło, między innymi dzięki Wam.
Co się u nas działo? Mamy dla Was małe podsumowanie.
Od początku istnienia ZJ PRO®, co miesiąc wspieramy wybraną fundację. A to wszystko z Waszą pomocą! Dzięki Waszym zakupom w naszym sklepie, w tym roku przekazaliśmy część naszych dochodów 12 fundacjom.
2021 był również rokiem ważnych premier w naszym sklepie.
Przede wszystkim przekazaliśmy w Wasze ręce rzęsy MATTline™ eyelashes, które ku naszej radości, bardzo przypadły Wam do gustu 🙂
Najpierw przedstawiliśmy Wam kasetki z pojedynczymi długościami, następnie, analizując Wasze potrzeby, wprowadziliśmy MIXY.
Wiemy, że praca stylistki to nie tylko aplikacja rzęs, ale również prowadzenie dokumentacji, która zabezpiecza Wasze interesy. W związku z tym kolejną premierą w naszym sklepie były Pakiety Dokumentów Prawnych dla stylistek rzęs, które powstały w wyniku wyjątkowej współpracy Zofii Jasińskiej i Katarzyny Rudlickiej. Gotowe wzory dokumentów z instrukcją ich wypełniania oraz przydatnymi komentarzami prawnymi, ułatwiły prowadzenie działalności setkom stylistek w Polsce.
pakiet
Pod koniec roku zadebiutowała piąta książka Zofii Jasińskiej pt. Rzęsy na patencie, która jest swoistym niezbędnikiem każdej stylistki, niezależnie od stopnia zaawansowania. 101 tricków i porad opisanych w ponad 150 rozwiązaniach, okazało się strzałem w dziesiątkę i ogromną pomocą w Waszej codziennej pracy.
rzęsy na patencie
2021 to również wyjątkowy rok dla Zosi. Najpierw została jedną z bohaterek książki pt. 50 osobistości biznesu wydanej przez redakcję BusinessWoman & Life, a następnie otrzymała statuetkę jako Wybitna Osobowość w Branży Beauty podczas XIII gali Polish BusinessWomen Awards.
Jednak najważniejszym wyróżnieniem, które ma wpływ na całą branżę stylizacji rzęs w naszym kraju, było ustanowienie Zosi pierwszą w Polsce biegłą sądową w dziedzinie stylizacji rzęs. O swoich nowych obowiązkach Zosia miała okazję opowiedzieć w rozmowie podczas wizyty w Dzień Dobry TVN. Została również członkinią Rady Naukowej czasopisma naukowo-technicznego Biegły Sądowy.
W tym roku postawiliśmy również na treści edukacyjne, którymi mogłyście dzielić się ze swoimi klientkami. Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni za wszystkie udostępnienia i komentarze. Pamiętajcie, że zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji i możecie liczyć na naszą pomoc.
W 2022 nie planujemy zwalniać tempa. To będzie kolejny rok niespodzianek i premier, które – mamy nadzieję – skradną Wasze serca i sprawią, że Wasza praca będzie jeszcze bardziej PROsta 😊.
Serdecznie dziękujemy Wam za Wasze zaufanie ❤.