Czym jest? Dla kogo go dedykujemy i dlaczego powinien być niezbędnikiem każdej stylistki? Po lekturze tego artykułu z pewnością nie będziesz miała już żadnych wątpliwości.

CZYM JEST SYSTEM DO STYLIZACJI RZĘS ZJ PRO®?

Prace nad projektem rozpoczęliśmy 4 lata temu. Ponad 2 lata trwały testy jakości, by móc oddać w Wasze ręce sprawdzone i niezawodne produkty takie jak:

  • PRO-PRIMER™, PRO-CLEANER™, PRO-REMOVER™, REDUCTOR™ oraz seria klejów GX1™, GX2™, GXblue™.

NIEZBĘDNIK KAŻDEJ STYLISTKI

Wiemy, jak ważny w codziennej pracy jest komfort dlatego niedawno miałyście okazję poznać nasze narzędzia, których zadaniem było Wam go zapewnić. Po testach naszego bestsellera – pęsety X-PRO , pisałyście, że na dobre pożegnałyście się z bólem w nadgarstku, a Wasza wydajność pracy wzrosła. Poszliśmy o krok dalej i 14.02.2020 przekazaliśmy do Waszej dyspozycji produkty, dzięki którym już nie tylko wydajność, ale i tempo pracy będzie zmaksymalizowane.

Za odpowiednie przygotowanie rzęs naturalnych do zabiegu odpowiadają:

  • PRO-CLEANER™, przeznaczony do oczyszczenia i odtłuszczenia rzęs naturalnych, o wyjątkowo przyjaznym pH. Rzęsy po jego użyciu są gotowe do zabiege, ale nie przesuszone jak w przypadku innych preparatów alkoholowych.

  • PRO-PRIMER™, który zwiększa przyczepność kleju na rzęsie naturalnej. Polecany szczególnie przy pracy w dużych objętościach oraz dla stylistek, które chcą przyspieszyć tempo wiązania stosując wolniejsze kleje, lub kleje typu soft. 

Za odpowiednie przygotowanie umieszczonych na paskach rzęs syntetycznych, odpowiada:

  • REDUCTOR™, innowacyjny na rynku produkt, którego zadaniem jest zmniejszyć naprężenia na powierzchni rzęs syntetycznych jak również zwiększyć ich zdolność do przyciągania wilgoci, dzięki czemu klej polimeryzuje szybciej, tym samym pozytywnie wpływając na trwałość aplikacji. Podczas użycia go przed zabiegiem, zwiększa się efektywność stylistki w tworzeniu kępek w dowolnej objętości, unikając przy tym ich nieestetycznego składania się. Należy dodać, że produkt jest niebywale wydajny, ponieważ wystarczy użyć go raz, aby pasek z rzęsami był całkowicie przygotowany do pracy.

Do usuwania rzęs syntetycznych dedykujemy:

  • PRO-REMOVER™, to profesjonalny środek do usuwania kleju i zdejmowania rzęs syntetycznych z rzęs naturalnych, którego kremowa konsystencja jest bezpieczna przy pracy w okolicy oka, ponieważ zminimalizowane jest ryzyko przedostania się produktu na jego powierzchnię, co często ma miejsce w przypadku produktów innej konsystencji (żel i płyn). Wyjątkowo soczysto-zielony kolor jest bardzo widoczny, co pozwala na precyzyjne umieszczenie kremu na rzęsach syntetycznych, jak również jego późniejsze doczyszczenie z ich powierzchni.

 

SYSTEM KLEJÓW GX, SKRACAJĄCY CZAS TRWANIA APLIKACJI DO MINIMUM.

Nie da się ukryć, iż produktami, na które czekałyście najbardziej, o które pytałyście najliczniej, i które spotkały się z największą aprobatą z Waszej strony były kleje GX1™, GX2™ oraz GXblue™. Dlaczego trzy? Widzieliśmy potrzebę zróżnicowania systemu klejów pod względem szybkości polimeryzacji oraz najbardziej optymalnych warunków pracy. Dodatkową innowacją w systemie GX jest także opcja  łączenia klejów ze sobą w celu zwiększenia lub zmniejszenia tempa polimeryzacji.

GX1™, GX2™ czy GXblue™?

Od którego zacząć, który wybrać? Najlepszą odpowiedzią na te pytanie, jest możliwość przetestowania  całego systemu, tak by móc wybrać swojego faworyta.

  • KLEJ GXblue™, to wyjątkowo mocny klej z 95% zawartością cyjanoakrylanu, który paradoksalnie w swym składzie skrywa delikatność i moc jednocześnie. Kolor, który pomaga w definiowaniu odpowiedniej ilości kleju jest jedną z ważniejszych zalet tego produktu. Elastyczność pracy to kolejna jego zaleta. GXblue™ świetnie polimeryzuje w skrajnych warunkach: od niskiej wilgotności nawet 20% do bardzo wysokiej przekraczającej 65%. Jest także naturalnym przyspieszaczem dla polimeryzacji klejów GX1™ i GX2™, dzięki czemu można regulować szybkość ich wiązania przy bardzo trudnych do opanowania warunkach w pomieszczeniu. To Must Have dla stylistek zaawansowanych jak i początkujących, które chcą sukcesywnie przyspieszać tempo pracy.

  • KLEJ GX1™, to SuperSzybki, 0,5-1,5 sekundowy, klej cyjanoakrylanowy pracujący w każdych warunkach. Dedykujemy go dla stylistek średniozaawansowanych i zaawansowanych, szczególnie do pracy w metodach objętościowych. Fantastyczne efekty utrzymania rzęs w ciężkich warunkach uzyskać można poprzez połączenie go z klejem GXblue w proporcjach 1:1. Jednocześnie można go także mieszać z każdym klejem z serii GX w celu przyspieszenia jego pracy.

  • KLEJ GX2™, to Szybki, 0,5-2 sekundowy, klej cyjanoakrylanowy pracujący w każdych warunkach. To idealne rozwiązanie dla stylistek zaawansowanych oraz początkujących, zarówno w  metodzie 1:1, jak i  metodach objętościowych w technice dokładania rzęs. Klej wydziela porównywalnie mało oparów. Jest wyczuwalny, ale nie jest drażniący dla klientki. Można go mieszać z każdym klejem z serii GX w celu przyspieszenia jego pracy.

Biorąc pod uwagę opinie stylistek, które już zdecydowały się na zakup i testy produktów, to prawdziwa rewolucja w świecie stylizacji rzęs. Bo jak inaczej można nazwać produkty, które skrócą czas Twojej pracy, a co za tym idzie zwiększą Twoją wydajność? Na jaką kwotę jesteś w stanie wycenić zaoszczędzony czas, który możesz poświęcić kolejnej klientce lub po prostu SOBIE? Dla nas, to wartość bezcenna.

Wszystkie produkty dostępne na:

http://www.sklep.zjpro.pl